• Šaliansky Maťko

• Dňa 8.12.2022 sa na našej škole uskutočnilo školské kolo súťaže v rozprávaní povestí. Tento ročník bol milým prekvapením, na ktorom si porota vypočula celkovo 13 súťažiacich. Príjemnú atmosféru a umelecký zážitok si vychutnalo celkovo 7 pedagogických zamestnancov. Ocenení malou sladkosťou boli všetci a na stupienku víťazov sa umiestnili títo žiaci:

I.kategória (2. a 3. ročník)

1.miesto: Hanka Kravcová

2.miesto: Maximilián Erm

3.miesto: Michal Barna

II.kategória (4. a 5. ročník)

1.miesto: Ivana Pukleová

2.miesto: Viktória Ruttkayová

3.miesto: Sofia Fedoršová

Blahoželáme, a tešíme sa na ďalšie literárne súťaže, ktoré nás v tomto školskom roku ešte čakajú.

Mgr. Martina Barnová

• Pozvánka

• Vianoce sú po roku znovu za dverami a ruka v ruke s nimi prichádza aj príjemný čas strávený na vianočnej besiedke detí zo Základnej školy s materskou školou v Smolníku. Môžete sa tešiť na krásne vianočné básne, riekanky, koledy, vinše a scénky, ktoré si pripravili žiaci so svojimi pani učiteľkami alebo učiteľmi. Všetci sa na Vás veľmi tešíme!

• Riaditeľské voľno

• Riaditeľ základnej školy s materskou školou v Smolníku, vyhlasuje dňa 16.12. 2022 riaditeľské voľno z dôvodu metodického dňa učiteľov, ktorý je v súlade s ročným plánom práce.