• Deň matiek

• Práve v tento deň je najkrajší čas povedať našim mamám ako ich máme radi, čo pre nás znamenajú a vyjadriť im našu vďačnosť za všetko, čo pre nás robia. V nedeľu 19. mája 2024 v Alžbetinom dome sme v detských očiach mohli vidieť nedočkavosť osláviť tento krásny sviatok.

Deti sa už nevedeli dočkať, chceli svojim mamičkám predviesť všetko, čo si pre ne s pani učiteľkami/ učiteľmi dlhší čas pripravovali. Každé dieťa chcelo piesňou, tancom, básňou, hrou na hudobnom nástroji alebo scénkou vyjadriť, že mama je pre nich jedinečná a nenahraditeľná. Rodičia boli milo prekvapení, ako krásne sa ich ratolesti na tento deň pripravili. Radosť aj dojatie bolo vidieť v tvárach všetkých mamičiek, z čoho máme najväčšiu radosť.

• Beseda Prežili sme holokaust

• Dňa 17.05.2024 sa žiaci 8. a 9. ročníka zúčastnili besedy o téme, na ktorú nesmieme nikdy zabudnúť...

O holokauste nám porozprávala pani Denisa Nikodémová, ktorá hrôzy 2. svetovej vojny prežila na vlastnej koži. O rolu moderátora sa postarala Dagmar Mozolová a celá beseda bola obohatená o hudobné vystúpenie Katky Koščovej a Daniela Špinera.

• Slávik Slovenska

• Dňa 25.4.2024 sa naši žiaci premenili na malých spevákov a v tradičnej školskej súťaži Slávik Slovenska predviedli svoje spevácke nadanie. Víťazom blahoželáme a držíme palce v okresnom kole.