• Korčuľovanie na zimnom štadióne

• Dňa 16. 11. sa žiaci z prvého a druhého stupňa zúčastnili korčuľovania na zimnom štadióne v Gelnici. Namiesto učebníc si do batohov pripravili korčule, rukavice, teplé oblečenie a hor sa na autobus :)
            Samozrejme, nechýbal ani teplý čaj, ktorý nás ohrial.

Bol to krásny deň plný zážitkov a smiechu a môžeme povedať, že sa tešíme na nové zážitky, ktoré nás ešte čakajú.

• Gelnická dúha 2022- „PERLY NÁŠHO REGIÓNU“

• ZUŠ Gelnica vyhlásila v októbri 7.ročník okresnej výtvarnej súťaže, do ktorej sa zapojili aj naši žiaci z 1. a 2.ročníka. V celkom veľkej konkurencii sa podarilo dvom našim žiačkam krásne uspieť. TEREZKA SUCHÁ z 2.ročníka získala cenu primátora mesta Gelnica a ZUZANA POHLY bola ocenená organizátorom tejto súťaže. Okrem krásnych diplomov a cien si dievčatá užili atmosféru vernisáže a krátkeho kultúrneho programu 26.10. priamo v ZUŠ Gelnica. Obom dievčatám blahoželáme ku krásnemu úspechu a veríme, že v budúcom ročníku sa opäť niečo podarí.

Mgr. Anna Kováčová

• Riaditeľské voľno

• Riaditeľ základnej školy udeľuje žiakom dňa 18.11.2022 riaditeľské voľno z dôvodu školenia zamestnancov.

Školenie sa bude týkať poskytovania prvej pomoci.