• Chrípkové prázdniny

• Základná škola s materskou školou v Smolníku vyhlasuje chrípkové prázdniny z dôvodu vysokej chorobnosti žiakov od 9.11.2021- do 12.11.2021.

Prosíme rodičov, aby po návrate žiakov do školy nezabudli priniesť vypísané tlačivo o bezpríznakovosti.

Tlačivo nájdete na tomto odkaze: 20970.docx

• Stolnotenisový turnaj na našej škole

• Dňa 26.10.2021 sa na našej škole organizovalo okresné kolo stolnotenisového turnaja žiakov.
            Medzi sebou súťažilo 6 škôl nášho okresu. Sily si medzi sebou pomerali dievčatá a chlapci zo škôl ZŠ s MŠ Smolník, ZŠ s MŠ Helcmanovce, ZŠ Mníšek nad Hnilcom, ZŠ Jaklovce, ZŠ Gelnica a žiaci z Gymnázia v Gelnici.

Neskutočná nálada a súťaživosť všetkých zúčastnených priniesla skvelú atmosféru do telocvične našej školy. Dievčatá a chlapci bojovali za svoje školy a ich boj a zanietenie dopadli nasledovne:

Konečné poradie CHLAPCI:
            1. miesto- ZŠ s MŠ Helcmanovce
            2. miesto- ZŠ Gelnica
            3. miesto- ZŠ s MŠ Smolník
            4. miesto- Gymnázium Gelnica
            5. miesto- ZŠ Mníšek nad Hnilcom
            6. miesto- ZŠ Jaklovce

Chlapci? Boli ste skvelí!

DIEVČATÁ si v stolnom tenise poradili takto:
            1. miesto- ZŠ Gelnica
            2. miesto- ZŠ Mníšek nad Hnilcom
            3. miesto- ZŠ Jaklovce
            4. miesto- ZŠ s MŠ Helcmanovce

Víťazom gratulujeme a tešíme sa na ďalší takýto turnaj, ktorý vyčaroval úsmev na perách nielen víťazom.
            Naše poďakovanie patrí všetkým zúčastneným, organizátorovi a učiteľom škôl, ktorí poctivo trénovali na tento turnaj a naučili žiakov, že šport je bojovnosť, túžba po výhre, ale aj poučenie, že sa netreba vzdávať.